28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Dealer
Dealer [7500]
Bár a topic címe üvöltözik, annyira nincs nagy baj, de ha valaki tud segíteni, csak nyugodtan! A billentyűzetem nem reagál minden lenyomásra, különösen a jobb oldali Shift billentyűt hajlamos leszarni, némely betűnél a bal oldalit is, szóval csak Caps Lock-kal tudok nagy kezdőbetűket írni. (Kábelek rendben, érintkezés stimmt, újraindítás megvolt.)

Vissza

Fórumszabályzat