Még mielött bejött volna ez a probléma,az előző vinyó ugyanezt produkálta,amíg meg nem jelent a kék halál "unmountable boot volume"felirattal.
Megpróbáltam újra rakni az xp-t,de nem tudta megformázni a vinyót,11%nál leállt.Azóta se tudom használni.
Pár napja újra akartam rakni a windowst. Már majdnem kész volt amikor azt írta ki hogy most újraidítja a gépet. Kattintottam az okra utána ujaindult... De mielőtt bejönne a windows logo előtte mindig ujraindul a gép. Próbálkoztam már csökkentett móddal de mindig ujraindul akármit is csinálok :S És ez már így megy lassan 1 hete.