Valaki nem rendelt eredeti játékot a Progame -től? Vagy akárhonnan. Mindegy.
Nemtudjátok hogy hogyan csinálják a kiszállítást? (Pestről jön, Szabolcs megyébe) Postára küldik? Mert az van írva hogy futárszolgálat, de nemhiszem hogy a futár ilyen messzire eljönne. Nemértemezt.