28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Konzolok (Xbox 360, PS3, Wii)



Írd ide hozzászólásod:

reas_02
reas_02 [14]
Valaki nem rendelt eredeti játékot a Progame -től? Vagy akárhonnan. Mindegy.
Nemtudjátok hogy hogyan csinálják a kiszállítást? (Pestről jön, Szabolcs megyébe) Postára küldik? Mert az van írva hogy futárszolgálat, de nemhiszem hogy a futár ilyen messzire eljönne. Nemértemezt.

Vissza

Fórumszabályzat