Talán a ház oldalát le kéne kapni(előtte azért egy bios defaultot tolni neki)és kicsit kiportalanítani.Eztán kivenni a slotokból a cuccokat(memória, vga), kis ecsettel a slotokat is kipamacsolni aztán szépen visszatenni őket, majd finoman megmozgatni a slotkban a cuccosokat.Ellenőrizni kell továbbá hogy minden vezeték rendesen csatlakozik e az alaplapban, és a vinyókhoz.Ha megvan próba.
Ha továbbra is újraindul, akkor egy rendszer újratelepítést javasolnék boot-dvd-ről.Ha ez sem segít akkor bizony szervíz
szerk:esetleg ha van tesztalany mint gép, próbának átpakolhatnátok a memóriákat és a vga-t ellenőrzés céljábol
sok sikert kívánok
nem kaptam tollat