28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Darkknight
Darkknight [416]
Amiről te beszélsz azt alvó állapotnak hívják.Nem tudom XP-n van e ilyen, borzasztó rég volt XP-m.De win7 alatt nálam pl nem kivitelezhető a dolog, mert pont hogy a hálókártyát is kilövi, ezáltal a net kapcsolat is megszűnik alvó állapotban

nem kaptam tollat

odie992
odie992 [680]
Hi!


Hogy lehetne úgy kikapcsolni a gépet (windows XP), hogy közben menjenek a programok? (pl. Torrent, Server-futtatás stb..)

You haven't failed, old man... you've done exactly as you were meant to do. However... I am not the Archangel Tyrael...

Vissza

Fórumszabályzat