28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Babykiller
Babykiller [14268]
Mivel dekóder kell a digitális adáshooz, ezért anyni tv-n megy ahányhoz van set top box. A netre rádugsz egy routert és annyi gépre osztod szét amennyit az elbír.
Corvus5
Corvus5 [2011]
Érdekelne a diginek a kábelcsomagja, de úgy hallottam, h egyszerre csak egy tv megy róla, illetve egy gépen lehet internet, vagyis nem lehet megosztani a jelet. Aki tud erről vmit, kérem ossza meg velem is.

Vissza

Fórumszabályzat