28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Corvus5
Corvus5 [2011]
Értem, köszi az infókat.

Nekem ismerős mondta, h nem lehet megosztani, vmint netes fórumokon is sok panaszt olvastam azzal kapcsolatban, h mióta "átállt a Digi", azóta csak egy gépen tudnak netezni vele. Viszont ha ez így van, ahogy írod, akkor januártól valszeg mi is próbára tesszük őket...

Vissza

Fórumszabályzat