Én tegnap a Max Payne 1 & 2-t vettem meg, kemény 3.74 -ért, ami nagyjából egy ezres
Szerintem a két legjobb TPS-ért (oké, GTA IV-et nem számítva) játékpénz!Respect is not given. It's taken.
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Szerintem a két legjobb TPS-ért (oké, GTA IV-et nem számítva) játékpénz!Respect is not given. It's taken.