28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Steam



Írd ide hozzászólásod:

McCl@ne
McCl@ne [13409]
Látom nem sok embert mozgat a téma, pedig újabban minden nap vannak elég durva akciók! Most még a CoD: WaW-t is meg lehet venni kb. féláron...
Én tegnap a Max Payne 1 & 2-t vettem meg, kemény 3.74 €-ért, ami nagyjából egy ezres Szerintem a két legjobb TPS-ért (oké, GTA IV-et nem számítva) játékpénz!

Respect is not given. It's taken.

Vissza

Fórumszabályzat