28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Darkknight
Darkknight [416]
A swtralékekr nnio min dribver ..lops ,..de ne feletsd el ...ho fs bejn jjkk.Magyaru lghdffeltenni a hhost jvgfx applixccvatoino ..

sogkh sikert

nem kaptam tollat

krisz999
krisz999 [2]
Sziasztok!
Lenne egy hatalmas gondom!
Ma, ujév alkalmából, elromlott a gépem.. Épp S.T.A.L.K.E.R.eztem (Call of Pripyat) és ki szerettem volna menni tálcára, de befagyott a kép (fekete képernyö, de hang meg ilyenek sem voltak már)!Véletlen megnyomtam az "alvás" üzemmódot a billentyüzetemen, és "elaludt" a gép, aztán probáltam viszzahozni, és egyszer viszzajöt!Probáltam a játékot feladatkezelöböl ki"iktatni" de nem sikerült, dacára nyomtam egy gép resit...
Azóta a gép csak felpörög, és nem indul el, nem villog a kis "ikon" a gép alján hogy dolgozna, de mintha valamit csinálna a gép... A DVD-rom meghajtó elindul, villog (ég) aztán az sem csinál semmit, de reagál ha ki nyitom, de ha már CD-t DVD-t teszek bele nem... Csak felpörgeti!

Probáltam lekapcsolni manuálisan a gépet, a hátsó táp kapcsolót lenyomni, mert nem akart kikapcsolni... Végül kikapcsolt, és megprobálkoztam ujra a gép bekapcsolásával, de ugyan az a hiba amit a fentiekben leirtam, szóval csak felpörög a ventillátor, (ugy hallom) de a rendszer nem indul el! A monitor se kapcsol be (no VGA display) se bill, se egér, de a fülhallgató viszont igen, de nem ad hangot!

Windows 7 Ultimate op-rendszer van rajta(32bites)

Kérlek segitsetek!

Köszönöm, Krisztián!


UI.: Ha a gépet csak restartolni szeretnél, általában csak szimplán leáll, és megint kezdödik a folyamat elöröl amint a fentiekben leirtam! :/

Vissza

Fórumszabályzat