28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

krisz999
krisz999 [2]
Kösz Darkknight a hozzászólásodat

Azon gondolkodtam hogy mi lehet a hiba oka...Arra jutottam hogy vagy a merevlemez fuccsolt be (boot sector) vagypedig valami az alaplapon égett el/le (kondenzátor)...
Amikor történt az eset, nagy böszen belevetettem mgam a PCworld illetve Chip-es ujságok átböngészésén mert régebben történt velem ilyen, de a probléma okára máig nemtudtam meg a választ...

Annyi tudok még hogy, mikor a gép bekapcsol, akkor a monitor nem indul(csak villog) az alaplapon lévö led ég, de nem csinál semmit, csak malmozik a gép és forognak a ventillátorok a gépben, de nemtudom hogy mi-mi... Szóval remélem a videokártyám nem ment tönkre(GTX280):/ Nagyon ideges lennék..

Szerintetek erre még érvényes lehet a garancia hogy szimplán anyaghibás az alaplap és bö fél év használat után csak ugy befucssol?

Vissza

Fórumszabályzat