28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Shantey
Shantey [242]
Emberek kellene egy kis segítség! Akárhányszor próbálok elindítani egy videót a gépemen (méret és kiterjesztés tök mindegy), akkor mindig újraindul a gépem. Miért lehet ez? Miután Avastot raktam fel NOD után akkor jelentkezett a dolog, nem tudom van-e hozzá köze. De miután leszedtem még mindig gáz van.

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.

Vissza

Fórumszabályzat