28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Shantey
Shantey [242]
Codec uninstall úgy néz ki megoldotta. Köszi szépen!

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.

Darkknight
Darkknight [416]
Takaríts le minden drivert a gépedről, indítsd közbe újra a gépet ahányszor szükséges.Eztán ccleaner-menj át a gépen.Nyugodtan törölheted a registry találatokat is.Eztán telepítsd vissza a drivereket(alaplap vga stb).Ha végeztél evvel töltsd le a vlc playert, és próbáld ki a a videót vele.Ha újraindul most is a gép a videolejátszásnál akkor nincs ötletem

Ja, és próbáld hanyagolni azokat a szerencsétlen codec-eket.Némelyik csak arra jó hogy összekuszálja a rendszert

nem kaptam tollat

Shantey
Shantey [242]
Emberek kellene egy kis segítség! Akárhányszor próbálok elindítani egy videót a gépemen (méret és kiterjesztés tök mindegy), akkor mindig újraindul a gépem. Miért lehet ez? Miután Avastot raktam fel NOD után akkor jelentkezett a dolog, nem tudom van-e hozzá köze. De miután leszedtem még mindig gáz van.

A sikerhez vezető út karbantartás miatt zárva.

Vissza

Fórumszabályzat