Takaríts le minden drivert a gépedről, indítsd közbe újra a gépet ahányszor szükséges.Eztán ccleaner-menj át a gépen.Nyugodtan törölheted a registry találatokat is.Eztán telepítsd vissza a drivereket(alaplap vga stb).Ha végeztél evvel töltsd le a vlc playert, és próbáld ki a a videót vele.Ha újraindul most is a gép a videolejátszásnál akkor nincs ötletem
Ja, és próbáld hanyagolni azokat a szerencsétlen codec-eket.Némelyik csak arra jó hogy összekuszálja a rendszert
nem kaptam tollat