A kibaszás társas játék, sose feledd.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Call of Duty: Modern Warfare 2 - újabb rekordok (Hírek)
Konkrétan aki törlést mesélt, az csak ok nélküli törlést mesélt, aki meg hsz-törlést, az csak hsz-eltűnést, biztos én következtetek rosszul...na mindegy, ne offoljunk, különösebben nem érdekel kinek van pengébb fóruma.
Jaaa hogy az... Haha akkor is leírom ha lebasznak érte.
Szóval igen, töröltünk pár nicket akik miután itt kaptak egy hetes bann-t, összevesztek valakivel ragequit módon átjöttek hozzánk holott eddig le se szartak bennünket. Bocs, de ilyenekből nem kérünk. Royka törlése meg szintén no comment...
Szóval igen, töröltünk pár nicket akik miután itt kaptak egy hetes bann-t, összevesztek valakivel ragequit módon átjöttek hozzánk holott eddig le se szartak bennünket. Bocs, de ilyenekből nem kérünk. Royka törlése meg szintén no comment...
Nem kicsípek részleteket, páran írták hogy ki lettek tiltva tőletek/törölve lettek kommentjeik, erre voltam oly' jó, és utaltam, holott valaki míg ideírt, nagy harcosa volt a szólásszabadságnak...no mindegy, a személyeskedést elhagyja nem neveznék meg senkit, de ez meg totális off, legyen elég annyi hogy vicces volt a dolog. 

A kibaszás társas játék, sose feledd.
Nyugodtan másold ide kivel történt, már úgyis olyan területen turkálsz amihez körülbelül semmi közöd nincs. Az meg külön aljasság hogy úgy teszed mindezt hogy fingod sincs semmiről csak kicsípsz egy-egy részt és felkened a falra...
Konkrétan nem velem történt meg te szólásszabadságharcosa, csak érdekes figyelni a dolgokat felétek...
Ha meg nem tudsz semmi mást felhozni a hülyeségeiden kívül (eddig nem sikerült soha, egyetlen eszmecseréből sem kijönnöd nyugodtan (írásképed mutatja hogy idegesen gépelsz
) akkor mi lenne ha nem írnál ide? Mondjuk miattad szoktam rá a CoDos híreknél való flamere, szóval maradj inkább. 
Ha meg nem tudsz semmi mást felhozni a hülyeségeiden kívül (eddig nem sikerült soha, egyetlen eszmecseréből sem kijönnöd nyugodtan (írásképed mutatja hogy idegesen gépelsz
) akkor mi lenne ha nem írnál ide? Mondjuk miattad szoktam rá a CoDos híreknél való flamere, szóval maradj inkább. 
A kibaszás társas játék, sose feledd.
Sajnálom ha azt hiszed hogy én miattatok valaha is idegeskedtem. Na jó, talán egy-két éve felkaptam a vizet a faszságaitokon és a COD hisztiken de valahogy már nem érdekel. A törlős fórum (már ha arra gondolsz, és az a cuki kis smiley a végén erre utal) köszöni szépen megvan, békében szépen rendben tartva, értelmes arcokkal , bár a kommentes dolgot nem értem de nyilván van benned annyi gerinc hogy ezt nem itt mindenki szeme láttára gépeled le. Hopsz de meg is tetted, tévedtem.
Tudod ilyenkor mindig szakadok milyen hülye vagy.
Nem érzed kicsit függőnek magad, én tök jól elröhögök rajtad (nem csak én szvsz), te meg itt idegbetegeskedsz
Ez sajnos nem az a fórum ahol törölni szokás azt a hsz-t ami nem tetszik.
Te játszottál már valamivel komolyan? Mármint FPS, online. Minden kibaszott MMOFPS-ben ott a bunny, a dolphin, etc, az már a te szegénységed hogy nem tudsz játszani
Ph pedig nem azt hozta fel hogy a MW támogat-e TS-t (ez kurvalol, ugyanis ahhoz nem kell semmiféle kompatibilitás, hogy két egymástól független program fusson, zsenikém...
) hanem hogy sokkal jobban élvezi ha beszélgethet azokkal akikkel játszik, akikkel meg nem, tök mindegy kicsodák.
Nem érzed kicsit függőnek magad, én tök jól elröhögök rajtad (nem csak én szvsz), te meg itt idegbetegeskedsz
Ez sajnos nem az a fórum ahol törölni szokás azt a hsz-t ami nem tetszik.
Te játszottál már valamivel komolyan? Mármint FPS, online. Minden kibaszott MMOFPS-ben ott a bunny, a dolphin, etc, az már a te szegénységed hogy nem tudsz játszani
Ph pedig nem azt hozta fel hogy a MW támogat-e TS-t (ez kurvalol, ugyanis ahhoz nem kell semmiféle kompatibilitás, hogy két egymástól független program fusson, zsenikém...
) hanem hogy sokkal jobban élvezi ha beszélgethet azokkal akikkel játszik, akikkel meg nem, tök mindegy kicsodák.A kibaszás társas játék, sose feledd.
LOL vagy. EKKORA LOL VAGY!
Powerhouse hozta fel hogy TS-t támogat-e a játék én meg válaszoltam hogy igen, és ironikus hangsúllyal megemlítettem hogy ugyanúgy van benne in-game voice és Steamspeak mint minden másik Steames játékba...
Gyökér ötévesek nincsenek, helyette arcoskodó-büszkén légugró HC arcok minden mennyiségben. Ki mit tolerál...
Powerhouse hozta fel hogy TS-t támogat-e a játék én meg válaszoltam hogy igen, és ironikus hangsúllyal megemlítettem hogy ugyanúgy van benne in-game voice és Steamspeak mint minden másik Steames játékba...
Gyökér ötévesek nincsenek, helyette arcoskodó-büszkén légugró HC arcok minden mennyiségben. Ki mit tolerál...
És akkor most vegyük sorra, ebből mit nem támogat a Bf2...hoopsz, mindenhol pipa, és kevesebb a gyökér ötéves.
A kibaszás társas játék, sose feledd.
De veled lehetnek nyolcan és képzeld az MW2 is támogatja a TS-t
Sőt az élet olyan csodás hogy van in-game voice, sőt még Steam beépített kommunikáció is. Bring it on!
Sőt az élet olyan csodás hogy van in-game voice, sőt még Steam beépített kommunikáció is. Bring it on!Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 15:39
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [11]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]