28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

S.T.A.L.K.E.R. : Clear Sky



Írd ide hozzászólásod:

tasvr
tasvr [42]
Hali! A héten kezdtem játszani Clear-t és már az elején elakadtam. A probléma a következő: Beszélj Szidoroviccsal küld. A vezető aki odavezetne lenyomja a szokásos szöveget én okézok és semmi. Lsz írjátok meg mi lehet a baj. Előre is kösz. Hail to Victory!

Vissza

Fórumszabályzat