28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Falusi
Falusi [763]
Szerintetek miért van az, hogy az 5.1-es hangfalszettem kollektívan használja az 5.1-es tudását? Internetes videóknál, sok játéknál egyszerűen nem akarja használni mind a 6 hangfalat. Ha zenét játszok le, akkor normálisan hallani mindenhonnan, a hangkártya szoftverének a térhatás próbáján sincs gond, viszont sok játéknál van. Kipróbáltam Star Wars-Battlefornt 2-őn, de csak 2.1ben volt hajlandó hangzani. Mondom oké, biztos régi játék, ezért nem tudja. Azután meglepődtem, hogy a CoD6 sem akar 5.1-ben hangzani. Azért az eléggé új játék ahhoz, hogy ki tudja használni. Mellesleg a Team Fortress 2-ben normálisan működik minden. Igazából a CoD6 az, ami elültette a poloskát az agyamban. A hangfalammal van a baj, vagy egyszerűen ez a játék hiányossága?

Vissza

Fórumszabályzat