28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

goodboy007
goodboy007 [9203]
Van az 1TB-os vinyóm, amin két partíció van, de csak az egyiket ismeri fel a rendszer. Illetve mégsem, mert a lemezkezelőben ott van, meg oda van írva, hogy elsődleges partíció, de a sajátgép és a total commander se látja. HELP ME!

Vissza

Fórumszabályzat