28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

GTA IV - PC-re is jönnek a DLC-k (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Le van írva a hírben (illetve a játék topikjában is), hogy március 30-án jelenik meg.
Ventura
Ventura [148]
Ezzaaaaaaz végre, mióta vártam már erre csak kérdés a mikor...

nVidia (R) Intel (R)

Vissza

Fórumszabályzat