28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

ATESZ_13
ATESZ_13 [106]
FONTOS!!!!!!
Letöltöttem a CS:S-t
Tegnap este jáccotunk hawerokkal, meg ma reggel is.
harmadszor nem akart indulni.
Ezt ugy értem, hogy el akarom inditani, és nem tölt, semmi rögtön kékhalál. Nem tudjátok mi lehet az oka?
Még vami. Telepitettem az AC1-et és azóta nem megy a cs.
Letöröltem az AC-t és ugyse megy.
HEEEELP!!!!!

ASSASIN

Vissza

Fórumszabályzat