Letöltöttem a CS:S-t
Tegnap este jáccotunk hawerokkal, meg ma reggel is.
harmadszor nem akart indulni.
Ezt ugy értem, hogy el akarom inditani, és nem tölt, semmi rögtön kékhalál. Nem tudjátok mi lehet az oka?
Még vami. Telepitettem az AC1-et és azóta nem megy a cs.
Letöröltem az AC-t és ugyse megy.
HEEEELP!!!!!
ASSASIN
