Egyre többet gondolkodom azon, hogy átváltanék Xp-ről Windows 7 op rendszerre, többek között azért, mert a DX10-et nem használja ki az XP. ÁMDE! Mindenhol azt olvastam, hogy csak Vista kompatibilis a DX10.
Igaz-e? Megéri egyáltalán váltani?
(Egy kis smiley, hogy ne tűnjön túl száraznak az irományom)