28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dungeon Lords



Írd ide hozzászólásod:

MateuszDL
MateuszDL [4]
Multiplayer> internet> gamespy> ott a cd-keyhez a telepítőkódot nevet stb a beállításokat.Aztán oldalt connect és ha be tudsz jelentkezni akkor kiadja a szervereket (nekem 1 sem volt és ember sem de ez nem biztos hogy a szerver hibája) csináltam 1et a normál karakterem betöltettem vele beállítottam a szerverem indítani akartam de kellett még 1 ember.Na most ha neked kiírja a szervert mikor fenn vagyok akkor akkor jó....Ha nem akk az elején beírod az ip címem és csatlakozol ott is lehet ha minden igaz így lehet... Amúgy mit kell csinálni a sárkánytojásokkal? :S

Vissza

Fórumszabályzat