28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Kemloth
Kemloth [3310]
MIÉRT lehet az, hogy a zsírúj USBs Wifi adaptert amikor bedugom, olyan hangot ad ki a gép, mint ha valami hiba lenne - tehát hiba van?
És mi lehet erre a megoldás?
Köszi, előre is!

Vissza

Fórumszabályzat