28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Gond van a géppel? Segítünk!



Írd ide hozzászólásod:

Nomad91
Nomad91 [2]
Üdv mindenkinek! Van egy problémám és jó lenne, ha vki. segítene.
Mostanában, a gépnek van egy olyan szokása, hogy ahol a videokártya nagyobb igénybevételnek van kitéve, egyszerűen lefagy. A képernyőn színes kockás csíkok jelennek meg. A gépet nem lehet utána leállítani, csak ha lekapcsolom az elosztót. A leállás után, ha bekapcsolom, akkor nem ad képet, mintha a monitor nem lenne csatlakoztatva, de ha kikapcsolva hagyom 35-40 percig akkor újra működik. Eddig, csak ritkán csinálta most viszont folyamatosan. Talán kezd tönkremenni??

Vissza

Fórumszabályzat