Szedd szét a gépet, takarítsd ki alaposan - lehetőleg ne használj mindenféle kencefence trutymókat, mozgó alkatrészekre vigyázva ecset, tüdő, porszívó, stb -, aztán rakd össze. Szerintem túlmelegszik (bár akkor kikapcsolna), és ezen sokat segít egy alapos takarítás.
Bár pontosabb segítséget kapnál, ha megmondanád a VGA típusát, és hogy mit értesz megterhelés alatt.

A kibaszás társas játék, sose feledd.