Asszem megpróbálom defense-zel is, teleszórom bunkerekkel meg rakétás tornyokkal a pályát mire érkezik a luvnya. Remélem az nem fogyasztja a parancsnoki pontokat.
Öreg vagyok ehhez a sok játékhoz, abba kéne hagyni
Fórum » Beszélgetés a játékokról
Öreg vagyok ehhez a sok játékhoz, abba kéne hagyni

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...
Öreg vagyok ehhez a sok játékhoz, abba kéne hagyni
Öreg vagyok ehhez a sok játékhoz, abba kéne hagyni