28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Command & Conquer 4



Írd ide hozzászólásod:

harras125
harras125 [342]
Amelyik a fekete GDI parancsnoknőt viszi. Eddig support és offense crawlerrel próbáltam, az öt légvédelmi üteget mind2x elfoglaltam de nem sokat érnek. Próbáltam leszedni az űrhajó kíséretét is de újratermelte őket. Csak lévédelmi egységet meg nemt'ok gyártani mert közben a földön meg tankokkal támadják az én crawlerem, azt is védeni kell. Legmesszebb bike-kal jutottam az űrhajó rombolásában.
Asszem megpróbálom defense-zel is, teleszórom bunkerekkel meg rakétás tornyokkal a pályát mire érkezik a luvnya. Remélem az nem fogyasztja a parancsnoki pontokat.

Öreg vagyok ehhez a sok játékhoz, abba kéne hagyni

Shadowguard
Shadowguard [4579]
Melyik űrhajóra gondolsz? Mert én idáig kettővel találkoztam, mind a kettő a NOD kampányban. Mind a kettőnél a fő trükk, hogy nézd meg milyen egységek tudják ütni az űrhajót és olyanokat csinálj csak. Mellékesen az sem árt, ha leszeded mellőle a kis javítóhajókat, mert a nevetségesen alacsony egységlimit mellett egyszerűen nincs elég jármű ahhoz, hogy elég gyorsan sebezd...

...az élet álom, az álom halál, a halál megváltás, a megváltás élet...

harras125
harras125 [342]
Na ez megoldódott.

Viszont az a bazi nagy űrhajót sikerült valakinek leszedni ?
50 % alá sem tudtam jutni.

Öreg vagyok ehhez a sok játékhoz, abba kéne hagyni

harras125
harras125 [342]
Vazze megrendeltem tízezerért és nem tudom elindítani. Már a zgyanús volt hogy élő internetkapcsolat kellett neki. Végigszenvedtem ezt a C&C accountolást, de most meg mihelyt indulna nem kéri a nevemet, hanem kiírja, hogy Error applying patch: GlobalStream.big.

Mi a farok van ?

Előre is köszönöm a segítséget.

Öreg vagyok ehhez a sok játékhoz, abba kéne hagyni

Vissza

Fórumszabályzat