28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Crysis 2 - PC-n lesz a legszebb (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

AstorAnt
AstorAnt [1653]
Mit számít melyiken lesz szebb, legyen jó a játékélmény és kész. Amúgy ez meg olyan, hogy egy PC exkluzív játék kijön konzolra, aztán a csávó azt mondja: ne szomorkodjatok, azért a tietek szebb lesz, és ha szerencsétek lesz, a 3. rész nem konzol exkluzív lesz
Nah jó az, azért már gáz lenneDe amúgy szerintem nem lesz ez olyan csúnya PS3on sem

"Everyone who run, is a VC, everyone who stand still, is a well disciplined VC"

Vissza

Fórumszabályzat