28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Crysis 2 - PC-n lesz a legszebb (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Razor03
Razor03 [14703]
Nem. 25-be került a 7900 és 60 körül már volt 8800 GT.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
"akkoriban" az egy elég drága konfig volt a 120 ezerbe kerülő 8800gtxről ne is beszéljünk, ami meg pláne!
Razor03
Razor03 [14703]
Nekem akkoriban 7900 GTO volt meg egy szaros X2-es proci 2 GB DDR-el és high-on szépen futott - pedig közel sem számított csúcs PC-nek a 8800 GTX-ek árnyékában.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Kanduhrka
Kanduhrka [9380]
Az első résszel a legnagyobb probléma szerintem az volt, hogy hiába volt egy tűrhető géped, és hiába vetted lejjebb a grafikát, még úgy is irtózatosan szaggatott.

horrorgeeks.blogspot.com

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
de biztos, hogy nagyobb lesz, még ha nem is lesz nagyon látható a fejlődés. ez szinte borítékolható... és itt jön majd a síró harmadik, a pc. másoknál (konzolosok) nem lesz "olyan" szép, de legalább nekik gond nélkül fog futni...
Razor03
Razor03 [14703]
Ránc felvarrt Cryengine2 eddig semmivel sem szebb, mint a Warhead volt. Nem hiszem, hogy sokkal nagyobb lenne a gépigénye.

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Vissza

Fórumszabályzat