28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Csillagkapu - Stargate



Írd ide hozzászólásod:

MattMatthew
MattMatthew [11920]
Igen, azzal én is vártam volna.

Nekem az alapkoncepcióval van bajom. Kivették az "ideális" karaktereket akikre fel lehetett nézni. Helyette életszagúbb lett de ez nekem nem jön be.

Man literally too angry to die

xeLaR
xeLaR [4247]
Na végre megnéztem én is ezt a részt. Kicsit örülök is neki, meg nem is. Örülök, mert végre vannak gonosz űrlények (bár kicsit nem tetszik a "sablonos" dizájnjuk) és egy egész normális űrcsata is volt. Nem örülök, mertSPOILER
Rush-t túl hamar hozták vissza, legalábbis sztem. Bár mondjuk elég durva volt, ahogy elintézte az egyik űrlényt, de a visszatérésével (vagy mondjuk ezzel az egész résszel) lehetett volna egy kicsit várni.
Kíváncsi vagyok mi fog következni. Remélem az évad második fele kicsit pörgősebb lesz...

-ReLax- Everything you know is wrong / black is white, up is down and short is long / and everything you thought was just so important / doesn't matter... -xeLaR-

Nayrobi
Nayrobi [2883]
Az új részt senki nem látta még? OMG, hatalmas volt, simán jobb mint az Atlantis volt

PSN: nayrobi11

Vissza

Fórumszabályzat