28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Háborús filmek és a valóság



Írd ide hozzászólásod:

KisCsirkee
KisCsirkee [16989]
Még a BOPE-ről szóló Elite Squadnak van ilyen neve: Elit Halálosztók(!)! Úgy értem, WTF?! A Hős Alakulat engem is irritál, főleg, hogy nem is alakulat! Az Elit Alakulatnál még oké, nyelvre is esik a cím, akármekkora baromság, és tényleg egy alakulatról szólt, (Egy ezred egy zászlóaljának egy századáról) de a Pacific egyszerre szól 2-ről! Így a Hős Alakulat már nem állja meg a helyét, akkor már inkább Hős Alakulatok. De még így is rossz.

Értem én, hogy promózni kellett, hogy a BoB alkotóinak hasonló, új sorozata, de ezt nem ilyen módon kellett volna elérni. Ami még ebben baromság, hogy a teljes neve a The Pacific: A Hős Alakulat, ami mintegy alcímként szerepel, mint a GSG9: Elitkommandónál. Miért nem lehet ezeket elhagyni?! (Bár talán hozzátartozik ehhez is az, hogy a magyar szinkronipar színvonala rengeteget esett vissza mostanában)

"Es rasseln die Ketten, es dröhnt der Motor, Panzer rollen in Afrika vor!"||| http://battlelog.battlefield.com/bf3/soldier/Szalami111/stats/226302379/ ||| =PPS=Szalami111

yerico
yerico [1344]
Hogy ez a Hős alakulat mennyire irritál engem. Az angol címek tökéletesen el vannak találva: Band of brothers, Pacific. Miért nem lehetett a címe csak annyi, hogy A Csendes. Az itt játszódó világháborús könyvekben teljesen jól megállja a helyét, hogy "a fiam a Csendesen harcol", vagy "Volt egy nagy ütközet a Csendesen, jól megvertük a japánokat". Helyette Hős alakulat. Már az Elit alakulat is alulról verte a 0 színvonalat, de ez a mínusz végtelenhez konvergál.
Mint a GSG-9 magyarra fordítása: Elit kommandó.
CrY
CrY [421]
Nah, tegnap nem, de ma volt rá alkalmam, hogy letöltsem a 6.részt a Hős alakulatból! Neki is állok (inkább ülök) megnézni, aztán majd írók hsz-et!

Vissza

Fórumszabályzat