
Tetszik.Mindenesetre várom és ugy látszik lassan ők is kezdenek ráérezni hogy hogy kell megcsinálni hogy hasonlitson hogy ne elcseszett legyen...Van aki egy tengerparta vágyik, van aki világot akar látni.Én csak CSERNOBILba szeretnék egyszer eljutni.És ezt komolyan mondom.