Mondjuk nem tudom mit várok, mert pont két napja kaptam meg ezt a daganatos gyerkőc pénzt kap mailt is megint. Ez így magában nem lenne érdekes, de az egyetem (hallgatói önkormányzat) küldte ki az évfolyam levelezőlistájára

Fórum » Egyéb számítástechnikai témák

Csak ahogy láttam a reklámját mondom megint valami eszméletlen hasznos alkalmazás.
Legalább már haladnak.
A zene az kell...
Kreativitasban nincs hiany. Azert töröltem kapasbol
A zene az kell...