Kalwa: Eddig én azt írtam, hogy
"Ha a hülyeségeddel biciklit lehetne hajtani, kontrafékkel mennél fel a Himalájára."
És az a poén, hogy még tetszik is nekik. Azt hiszik, nem mondom komolyan.

A zene az kell...
Fórum » Egyéb számítástechnikai témák

A zene az kell...

Ne haragudj, ezt használhatom????

A zene az kell...
Kb. ez volt. Magyarázat: vektor és L'art Pour L'art után szabadon. 