Ezért volt kicsit agyzsibbasztó. De így oké
A zene az kell...
Fórum » Egyéb számítástechnikai témák
Ezért volt kicsit agyzsibbasztó. De így oké
A zene az kell...
Így van, az értelmes embereknek osztani kell a lámákat.
A zene az kell...
Terjesszük a leosztó igéket!
Plázamacsekstílus! 

A zene az kell...

Ne haragudj, ezt használhatom????

A zene az kell...
Kb. ez volt. Magyarázat: vektor és L'art Pour L'art után szabadon. 