28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

iWiW



Írd ide hozzászólásod:

Juraviel.Ihuan.Bedvin
Juraviel.Ihuan.Bedvin [5183]
Az ismerősöm -aki múltkor képes volt legalább háromszor kitölteni azt a tesztet, hogy "Mi a baj veled", és azt kapta válaszul (mindháromszor ): "Szörnyen unalmas vagy"- ismét remekelt.

"... kitöltötte az alábbi kvízt: Milyenek látnak a barátaid?, és erre az eredményre jutott: "Igénytelen"

"Senki nem vesz komolyan, nemcsak azért, mert a szüleiddel laksz, hanem mert képtelen vagy változtatni a szokásaidon. Mivel minden este kocsmázol, a bőrödnek már alkohol és cigarettaszaga marad a fürdést követően is. Nem lehet rád számítani, igazi link alak vagy, aki képtelen arra, hogy kettőnél tovább lásson."




Remélem még sokszor kitölti az EPIC-FAIL jegyében.

Vissza

Fórumszabályzat