28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Forma 1 2010



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Vettel a futam után lényegében elismerte, hogy hibázott, bár a büntetést nem tartja jogosnak. A szabály azonban valószínűleg úgy szól, hogy tíz autónál nagyobb távolság nem lehet az autók között safety car fázisban. Ebben az esetben a szándékosságnak szerintem nincs is jelentősége. Elbambult, sokat veszített rajta. Én egyébként egyetértek vele, hogy nem feltétlenül érett még a vb címre. Nem csak a mai eset miatt, hanem azért is, mert egymást követő négy pole-ból azért illene egynél több győzelmet behúzni, a körülményektől függetlenül. Webber pedig már négynél tart, pedig a csapaton belüli körülmények sem mindig neki kedveznek (igyekeztem diplomatikusan fogalmazni). Igaz, hogy Vettel a nagyobb tehetség, de Webber fejben talán erősebb (leszámítva a valenciai szaltót).
Az biztos, hogy az eleje nagyon szoros, kár hogy most egy hónapig pihenő lesz.

Szegény szerencsétlen Williams szerelőnek pedig innen is jobbulást! Úgy látszik, a repkedő alkatrészek már hozzátartoznak a magyar futamhoz. A Mercedesnek lesz mit magyarázni, mert azért szerintem Schumi manővere is erős volt egy kicsit. Még jó, hogy Czollner szerint ilyen nagy barátok Barichellóval. Nem is értem, ezt honnan vette.
Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Most gondolj bele mekkora bottrány lenne abból, ha arra hivatkozva nem büntették volna meg, hogy bealudt. 10 autós távolság volt, ami szabályellenes, de mivel bealudt, nem kap büntit. Ez az évtized bottrányát váltotta volna ki sztem. Persze csak is a McClarenes csalás után.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Gobiakos
Gobiakos [13336]
Ha nincs az áthajtásos büntetés, akkor hozta volna a futamot.

Amúgy ez érdekes: ha direkt csinálta, akkor színészkedés ment a boxutcában, ha viszont tényleg csak "bealudt" akkor mire fel büntetik? Meg egyáltalán hogyan kötelezhetsz valakit arra, hogy x méter távolságban kövessen egy másikat? Ez szerintem hülyeség, bár az ottaniak nyilván sokkalta okosabbak és egyértelműen átlátják a helyzetet.
Szóval a büntetést nem érzem jogosnak, de most már ezen úgyis felesleges rágódni...

"You don't wanna be my enemy, I promise you"

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Pedig pont a mai futamon mutatott bakija a bizonyíték, hogy még nem érett meg rá teljesen. A képessége és a tehetsége megvan, ez tény, de fejben, mentálisan és tapasztalatban még nagyon nincs ott, legalább is nem 100%-ban. Persze nem azt mondom, hogy ha megnyeri sírni fogos sőt. Mint az állat akkora örjöngésbe kezdek, de ha anno Hambira azt mondtam, hogy még nem érett meg rá, akkor ezt a Vettelel kapcsolatban se látom másképp, pedig őt még szeretem is.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Gobiakos
Gobiakos [13336]
Vettel-t nagyon sajnálom és Crea-val nem értek egyet: jó pilóta ő és szerintem nem választja el semmi idén a VB-címtől. A szünet után lesz pár jó futama és már ott is van.

Amúgy a mai meccs nem volt gyenge. A boxutcás dolgok kemények voltak, összességében egy pörgős, tetszetős futam lett a 25. magyar nagydíj.

"You don't wanna be my enemy, I promise you"

Vissza

Fórumszabályzat