28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Crysis 2 - gameplay bemutató (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

cygary
cygary [2745]
Nekem a robotok nem jöttek be először, de már hozzászoktam. Nekem a városi harcról, az idegen invázióról és úgy az egész eddigi játékról az epikus jelző jutott eszembe de hát kinek mi. Minden estre örülök, hogy végre nem poszt-apokaliptikus környezetben lövöldözünk, hanem átéljük a rombolást.

Vissza

Fórumszabályzat