28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Steam



Írd ide hozzászólásod:

Falusi
Falusi [763]
Ha annyi eszed nincs, hogy megjegyezd a jelszavadat ÉS az emlékeztetőt ÉS Uram bocsá' ki sem írod valahova, mert tudod, hogy feledékeny vagy, akkor szerintem talán meg is érdemled. Má' bocs.

Azért sajnálom.
Dirttwo
Dirttwo [1022]
Üdv

Akkor mi van hogyha elfelejtettem a steam acc-omhoz tartozó jelszavamat?És az emlékeztetőt is?Ajánl fel erre egy lehetőséget a Steam, de az a lehetőség 1forintot nem ér, még úgy sem hogy ha azt a lehetőséget választom hogy beírom a játékhoz tartozó kis könyv hátulján található eredeti product key-t(Call of duty Modern Warfare 2)

Egyszerűen nem hiszem el, nem akarom elhinni hogy az e-mail cím, és az eredeti product key nem elég ahhoz hogy elküldjék a jelszavamat.Call of duty Modern Warfare 2 dvd-tokostól együtt a kukába.Kidobtam anno 12ezret az ablakon.Ennyit erről

Hányinger, bicskanyitogató hogy a product key ellenére sem küldik el a jelszót.Nem is minősítem tovább mert ezt már nem lehet

juventushungary.hu

Vissza

Fórumszabályzat