28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Steam



Írd ide hozzászólásod:

Drukala
Drukala [559]
Nekem néhány patch óta azt csinálja, hogy bár elindul, nem mutatja. Le kell lőnöm feladatkezelőből és újra elindítani. De persze nagyon szeressem a Steamet [/szarkazmus] Igyekszem kerülni, de egyre többen választják sajnos...

"I guess I have a soft spot for pretty faces"

-Jozef-
-Jozef- [1955]
Gratulálok a Valve-nek, megint megcsinálta. A reggeli bekapcsolást követő Steam update után, már nem is hajlandó elindulni.

Vissza

Fórumszabályzat