Érdekes, én tanuló vagyok egy gimnáziumban és hidd el, nekem is kell egy kicsit (értsd sokat) tanulnom, másra figyelnem. Milyen érdekes, én emlékszem a jelszavamra. Sőt igazából, szerintem mindenhová élből be tudnék lépni, ahova regisztráltam, pedig nem 1 jelszót használok. Ahhoz meg hozzá sem szólok, hogy nincs egy nap fél perced arra, hogy felírj egy tetves öntapis cetlire egy kódot/nevet. Már ha kell egyáltalán. Tudod, hogy el fogod felejteni? Írd fel. Nem tudtad, hogy elfelejtheted? Mentőkérdés. Szerintem elég egyszerű kérdések közül lehet választani(mikó'vót a te szülcsi-napcsid, fo' ekszample).
Ez, kérlek szépen, ÉSZ KÉRDÉSE.
Szerk.: Ez most úgy mindenkinek szól. Mi az Isten van már ezzel a Steam utálattal? Lassan 2 éve használom, egyszer, egyszer sem volt gondom vele. Nem tudom, a gépetek rasszista, a Steam meg kisebbségi.
