28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Steam



Írd ide hozzászólásod:

Falusi
Falusi [763]
Érdekes, én tanuló vagyok egy gimnáziumban és hidd el, nekem is kell egy kicsit (értsd sokat) tanulnom, másra figyelnem. Milyen érdekes, én emlékszem a jelszavamra. Sőt igazából, szerintem mindenhová élből be tudnék lépni, ahova regisztráltam, pedig nem 1 jelszót használok. Ahhoz meg hozzá sem szólok, hogy nincs egy nap fél perced arra, hogy felírj egy tetves öntapis cetlire egy kódot/nevet. Már ha kell egyáltalán. Tudod, hogy el fogod felejteni? Írd fel. Nem tudtad, hogy elfelejtheted? Mentőkérdés. Szerintem elég egyszerű kérdések közül lehet választani(mikó'vót a te szülcsi-napcsid, fo' ekszample).

Ez, kérlek szépen, ÉSZ KÉRDÉSE.

Szerk.: Ez most úgy mindenkinek szól. Mi az Isten van már ezzel a Steam utálattal? Lassan 2 éve használom, egyszer, egyszer sem volt gondom vele. Nem tudom, a gépetek rasszista, a Steam meg kisebbségi.
Dirttwo
Dirttwo [1022]
Ez nem ész kérdése, és evvel a hozzászólásoddal csak magadat minősíted.Esetleg sokat dolgozom?A napi teendőimből kimaradt felírni v elmenteni valahová?Bőven meglehet.Ez még nem azt jelenti hogy az ember kidobjon egy 10en x akárhány ezer forintos game-t az ablakon.Ennyi.

juventushungary.hu

Falusi
Falusi [763]
Ha annyi eszed nincs, hogy megjegyezd a jelszavadat ÉS az emlékeztetőt ÉS Uram bocsá' ki sem írod valahova, mert tudod, hogy feledékeny vagy, akkor szerintem talán meg is érdemled. Má' bocs.

Azért sajnálom.
Dirttwo
Dirttwo [1022]
Üdv

Akkor mi van hogyha elfelejtettem a steam acc-omhoz tartozó jelszavamat?És az emlékeztetőt is?Ajánl fel erre egy lehetőséget a Steam, de az a lehetőség 1forintot nem ér, még úgy sem hogy ha azt a lehetőséget választom hogy beírom a játékhoz tartozó kis könyv hátulján található eredeti product key-t(Call of duty Modern Warfare 2)

Egyszerűen nem hiszem el, nem akarom elhinni hogy az e-mail cím, és az eredeti product key nem elég ahhoz hogy elküldjék a jelszavamat.Call of duty Modern Warfare 2 dvd-tokostól együtt a kukába.Kidobtam anno 12ezret az ablakon.Ennyit erről

Hányinger, bicskanyitogató hogy a product key ellenére sem küldik el a jelszót.Nem is minősítem tovább mert ezt már nem lehet

juventushungary.hu

Vissza

Fórumszabályzat