Sziasztok! Az elöbb próbáltam ki a játékot. Ránézésre nagyon jónak tűnik. Az egyik dolog amiért nagyon tetszik hogy az elején hozzá se tudtam szagolni az egészhez xD Rendesen összetett. Népesség(vándorlás), vallás, munkások-parasztok, politika. Le is kéne fordítani... Szóval lesz mivel foglalkoznom mostanában az biztos
