28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Dark Descent demo (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

PanzerWolf
PanzerWolf [2139]
Igen annak nagyon volt egy hangulata.Nagy kedvenc az is mind a három résszel!
Lehet lesz negyedig is.

Fenyeskardu Sturm 20W/Mo Feketebotos Necron 20N/Mo Ayzaz A Yazin 20Mo/Me Havas Jon 20R/Ri Vak Aemon 20Ri/Mo M A L B O R D U S 20E/Me D A R D A L I O N 20P/W Geor Dar Khordak 20A/E

TcG|Rommel|Hun
TcG|Rommel|Hun [10536]
Nekem kicsit Thief III feelingem volt a videó után, nagyon emlékeztetett a harmadik rész őrültek házás küldijére. Nem szeretem a horrorokat, de ez felkeltette az érdeklődésem!

Vissza

Fórumszabályzat