28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Csillagkapu - Stargate



Írd ide hozzászólásod:

Dark Archon
Dark Archon [11835]
Hát nem kicsit az egész paródiába fulladt, SPOILER
mikor hirtelen a sok, mindenre elszánt, a Földön gyilkosságtól sem visszariadó, életét a hajó elfoglalására feltett ember közül kiemelkedik egy még szemetebb, akit - várhatóan - le is lőttek. A T.J. szál meg szintén elcsépelt faszság volt. Kiváncsi leszek azért, mit hoz még az évad, de remélem ennél jobbat.

Dark Archon

xeLaR
xeLaR [4247]
Na, elkezdődött az új évad, és kb. hozza az évadzáró szintjét. Mondjuk ebben is voltak "szokásos" baromságok, pl. SPOILER
Chloe gyógyulása, vagy ami T.J.-vel történt
, de valszeg majd az évad folyamán választ kapunk ezekre. Tetszett, de semmi különleges nem volt benne...

-ReLax- Everything you know is wrong / black is white, up is down and short is long / and everything you thought was just so important / doesn't matter... -xeLaR-

Vissza

Fórumszabályzat