Na EZT nem kellett volna... csak reménykedhetsz abban, hogy valami jó kis tűzfalad van. Amúgy is úgy szar az iwiw, ahogy van, és ahogy látom, még most is lejjebb süllyed az iwiw-hajó, nem véletlenül töröltem magam onnan a rákba, 1000x inkább Facebook, ott még a körüzenetektől is megkímélnek.
„A tanítómesterem egy macska volt. Tőle tanultam meg a jelenben élni.”
