28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

FIFA 11



Írd ide hozzászólásod:

Dirttwo
Dirttwo [1022]
A cselek meg nálam az LT ugye amit a shift-re tettem, és a számok(nem a numpad-on)1-2-3-4.Egész pofásShift lenyomva + a számok, szokni kell de egész szép trükköket lehet vele csinálni

juventushungary.hu

Creativ3Form
Creativ3Form [33872]
Itt tudjátok beállítani.

Nekem ez már a beállított cuccos, leírom, hogy nálam mi micsoda. Nos, az S a lapospassz, az A az ívelés, az E az indítás, a D a lövés, a Q az emberváltás védekezésnél, és a W a sprint. Én amióta Fifa a Fifa, ezt így használom. Mondjuk az emberváltás az nálam mindig az S, azaz a lapos passz volt, de most nem lehet két parancsot egy billgombhoz hozzárendelni, így én a Q-ra raktam, és megszoktam, nagyon gyorsan. Ha ezt beállítjátok, akkor a játék elején amikor beléptek, majd az Alternatív kiosztást válaszátok, és az lesz az, amit beállítottatok.

A Demoban én is sokat pöcsöltem, de ott kitapasztaltam.

Az lenne a világon a legnagyobb business, ha mindenkit megvennék annyiért amennyit ér, és eladnám annyiért amennyit hisz magáról!

Vissza

Fórumszabályzat