28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call Of Duty: Black Ops



Írd ide hozzászólásod:

Wotan
Wotan [1219]
és a 2 példányt veszeltől, hogy jutottál el a rakás szarig? gondolom sok tapasztalatod nem lehet multi téren még, így megöl a kíváncsiság mire alapozod a "véleményed" amúgy nekem is kellenének ilyen haverok akik csak úgy megvesznek nekem egy játékot

"Mortui solum finem belli viderunt"

Dirttwo
Dirttwo [1022]
SPOILER
Úgy hogy található az oldalon egy bizonyos SÚGÓ!, és ottan bizony kerek perec le van írva.Amúgy ez a COD is egy rakás szar.Terveztem megvenni 2példányban, hogy jót multimókázzunk haverral, de ezért 6év feltételest kéne adni annak aki pénzt ad

juventushungary.hu

joel-t
joel-t [379]
Hát igazából előbb a sp részt akarom végigvinni, játszom már kb 3 órája, és még van egy pár jelenet, ami a trailerben volt és még nem találkoztam vele, de eddig volt jó pár katarzises rész, volt pár koppintás is (pl Vietkong, Cod 2 , de nekem megvan a Moha is, és kettő közül ez jobb. Nem tudom hogy kell spoilert írni, de megemlítenék pár részt, ha tudnám......

www.bako.mlap.hu

Wotan
Wotan [1219]
Köszi a választ, majd ha időd engedi írhatnál több infót multiról. Most már biztosra akarok menni mielőtt pénzt adok ki érte moh az epic fail volt, cod érdekel, de csak ha tényleg jó, ha meg nem akkor majd bc2 vietnam az tuti király lesz.

"Mortui solum finem belli viderunt"

joel-t
joel-t [379]
Van szerverkeresője, alapból 3 class, utána 5, majd 5 custom, és utána majd lesz valamikor megint 5 custom. TDM, DOM és S&D-t látam abban a 37 percben, amit játszottam, pénzért lehet megvenni a fegyverekre cuccokat, és unlockolni kell kinézetek szerkeszthetőségének lehetőségét. HC szervert külön nem láttam, nem is kerestem, de a szerver filterben be lehet külön állítani.

www.bako.mlap.hu

Vissza

Fórumszabályzat