28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call Of Duty: Black Ops



Írd ide hozzászólásod:

warcat
warcat [2040]
A grafika erösen szubjektív mivel nem tudjuk, milyen beállításokkal játszol, szerintem igen kellemesen néz ki - néhol elhanyagolt elemekkel.
Az sp meg kifejezetten jó ,a szokásos kitételekkel ami a sorozatot jellemzi.

A folyón megyünk gunshippel - rész ezzel a zenével nekem emlékezetes lesz.

Vissza

Fórumszabályzat