Kipörgetve. Baszott jó kis móka volt így szerda reggel. A grafikát az előzetes videókon és képeken szapultam, de most, hogy saját gépen toltam, nem volt olyan rossz. Látványos, gyors, szép effektek, jó fegyverek. A járműves, motorcsónakos, helikopteres küldetéseket hanyagoltam volna, de így se rossz.
A zene kurva jó, bár az MW2-jét nem üti.
Az összkép kissé darabos, engem legalábbis zavart az állandó ugrálás az időben, főleg mivel túl gyors volt a játék.
horrorgeeks.blogspot.com