28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Call Of Duty: Black Ops



Írd ide hozzászólásod:

Dealer
Dealer [7500]
A 10. küldetésnél tartok, szerintem este megcsinálom az utolsó harmadot, de már most megkövetem magam; ez a játék baromi jó lett! Nem mintha nem lett volna jogos az aggodalom, persze... Viszont így még nagyobb meglepetés lett; nálam gond nélkül felér a Modern Warfare részekhez, elképesztő hangulata van, jó sztorija, baromi jó jelenetei, és ráadásul elképesztően ügyesen használja ki a történeti terepeket. (Vietnam, Hidegháború, stb.)
Kanduhrka
Kanduhrka [9380]
Szerintem fasza lett. Én azzal az elvárással ültem le elé, hogy 4-5 óra tömény adrenalin, és ezt megkaptam.

horrorgeeks.blogspot.com

Dealer
Dealer [7500]
Az imént kaptam meg a küldetésem az elnök úrtól.

Eddig óriási meglepetés ez a játék; ha nem látom a Treyarch logót az elején, meg nem mondom, hogy nem az Infinity Ward csinálta.

A börtönszökés a COD sorozat egyik leghangulatosabb része volt, már csak abban bízom, hogy végig tudja tartani ezt a színvonalat, mert eddig nagyon meg vagyok elégedve.

Vissza

Fórumszabályzat