28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Duke Nukem Forever



Írd ide hozzászólásod:

Dark Archon
Dark Archon [11849]
Szerintem szólj McCl@ne-nek akkor, majd ő megmondja, mit kell gondolni erről az egész Duke Nukem-ről, úgyis kezet foghatnak Tokival Hát belőled azért többet néztem ki... eddig.

Dark Archon

Razor03
Razor03 [14703]
Már ne is haragudj bazz de én beszélgetésbe kezdtem, leírtam a véleményem.

Toki érdekes módon felfogta és most társalgunk.

Ha erre nem vagy képes csak ironizálni meg baszogatni akkor szia.

(továbbiakban ignored)

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Dark Archon
Dark Archon [11849]
Szólj neki nyugodtan, vagy akinek akarsz (ha már magad nem vagy képes megvédeni a mondataid), ők se fogják érteni, mi a nyavaja van ezen konzolosítva...

Dark Archon

Razor03
Razor03 [14703]
Próbáld meg újra értelmezni amit írtam, vagy szóljak esetleg McCl@ne-nek? Ő szokott segíteni...

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Dark Archon
Dark Archon [11849]
Átkonzolosítani? Miről beszélsz? Király játék lesz. Igen, a név és a humor emeli ki a játékot a többi közül, de ez a DN3D esetében sem volt másképp. A hentelés meg alap egy DN játékban. Vagy mit vártál, sandbox játékmenetet? Meg úgy egyántalán, FPS és konzol? Egy mondatban? Szedd már össze magad

Az lesz, amit vártunk: DN3D mai grafikával.

Dark Archon

Razor03
Razor03 [14703]
Én csak azt nem értem, hogy miért kell egy alapjaiban és kezdetektől fogva PC-re kitalált játékot ilyen szemét módon átkonzolosítani?!

Én megértem, hogy abban van a pénz, de miért kell minden eredeti stílust, ötletet, franchise-t amit PC-re találtak ki még a régi szép időkben így elvenni és a konzolos borsó szem agyméretű amcsik kedvére fejleszteni?

Igaz hogy a DNF is csak egy hentelős, lineáris játék lesz ami a humorával és hangulatával, nevével emelkedik ki a többi hasonló közül de miért kell így bemocskolni és pofátlanul átkonzolosítani?

Még ki sem adták de már hányingerem van az egésztől. Rohadt sokat vártunk erre a játékra, és most a képünkbe nyomják a konzolosított változatát.

Jó szórakozást...

Kevés vagy, mint Celeronban az L2 cache!

Vissza

Fórumszabályzat