28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Töltöm a Windows Longhornt!



Írd ide hozzászólásod:

CybearBoy
CybearBoy [3123]
http://www.lighttek.com/themes2/longhorn.jpg
http://www.wintricks.it/dloadhtml/image/Longhorn.JPG
Nem a legjobbak.
J. Dávid
J. Dávid [6295]
Tudnál küldeni egy screenshotot?
Kurva fontos lenne!
chikie
chikie [322]
én nem. nincs írom amugy fehérvári vagyok! amugy még nem érdemes irni mer eléggé béta! (fagyás fagyás hátán)

AMD AthlonXP 1800+, MSI K7T266-PRO2A, 256DDR, GF2MX400 32MB,

Vissza

Fórumszabályzat