28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Hát, ez a mai meccs jóval keményebbre sikerült, mint a hollandok elleni. Ahogy olvasom, az 55. percben még 3-3-ra álltunk, a mérkőzés közepén a koreaiak nagyon veszélyesek voltak, mi pedig gyengék, és csak az utolsó öt percben hoztuk végül 6-3-ra. Persze mindez semmit sem jelent az olaszok elleni döntő szempontjából, de azért nem túl biztató... Mondjuk az olaszok is borzasztó minimalista hozzáállással játszanak egyelőre, éppen csak behúzzák a kötelezőt mindennap: Spanyolország ellen 2-0, Hollandia ellen 3-2.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat